Kontaktujte nás

ppta-logoDarovaniplazmy.cz jsou informační webové stránky sponzorované organizací Plasma Protein Therapeutics Association (PPTA).

Organizace Plasma Protein Therapeutics Association (PPTA) zastupuje sektor soukromých výrobců léčiv založených na krevní plazmě a kombinujících analogické terapie (obecně známé jako léčba plazmatickými bílkovinami) a sběrná střediska zdrojové plazmy, která je používána pro frakcionaci. Tuto léčbu využívají miliony lidí na celém světě k léčení řady onemocnění a závažných zdravotních problémů. Členské společnosti organizace PPTA produkují přibližně 80 % léčiv s plazmatickými bílkovinami v USA a 60 % v Evropě.

Organizace PPTA pracuje globálně s cílem:

  • Vydávat normy a programy, které pomáhají zajistit kvalitu a bezpečnost odběru krevní plazmy, přípravu léčby a ochranu dárců i pacientů
  • Prosazovat přístup pacientů k léčbě a její dostupnost
  • Vést konstruktivní rozhovory s orgány zákonného dohledu
  • Spolupracovat s organizacemi hájícími práva pacientů

Zjistíte, že darování krevní plazmy je prospěšná činnost. Můžete být hrdí na to, že vaše dárcovství pomáhá zachraňovat a zlepšovat životy ostatních. Členské společnosti organizace PPTA se řídí nejpřísnějšími normami bezpečnosti a kvality.


Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte prosím PPTA.

PPTA je držitelem certifikátu na základě Bezpečnostního štítu EU-USA a Švýcarsko-USA.

Jakékoli dotazy ohledně médií směřujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní formulář

Sdělte nám prosím své jméno.
Sdělte nám prosím svou e-mailovou adresu.
Sdělte nám prosím svou zprávu.
Invalid Input

Nalézt daŕcovská centra
Dárcovství plazmy je nesmírně důležité
Find a Donor Center

Staňte se dárcem

Tato podrobná videonahrávka provede diváka všemi kroky, které dárce absolvuje při prvním darování životodárné krevní plazmy.

Copyright © 2022 PPTA. All rights reserved. Sitemap | Privacy Policy
Realisation by Welldotcom - Puntgaaf Internetbureau